Poszukiwany do odbycia kary w rękach Policji

fot. KPP Grodzisk Wielkopolski
Grodziscy policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Grodzisk Wielkopolski poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie w celu odbycia kary. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna winien odbyć karę ponad pół roku bezwzględnego więzienia za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.
REKLAMA

3 marca 2020 roku około godz. 18.30 grodziscy policjanci zgodnie z posiadanym nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Grodzisk Wielkopolski. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas zatrzymania próbował uciec policjantom. Będąc już obezwładnionym przez funkcjonariuszy mężczyzna zrozumiał, że tym razem nie uniknie kary.

Sąd Rejonowy w Świebodzinie orzekł karę ponad 6 miesięcy bezwzględnego więzienia dla 49-latka za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Po kilku miesiącach ukrywania się mężczyzna wpadł w ręce policjantów. Zgodnie z poleceniem sądowym mężczyzna został przetransportowany i osadzony w jednym z wielkopolskich zakładów karnych.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Grodzisku